در این مدل طراحی تیم ما سعی داشته با بهره گیری از توان طراحان مجرب خود ایده ها و نیز طرح های اولیه را شکل داده و آنها را به آن چه شما به آن اندیشیده اید تبدیل کرده و سپس به دست برنامه نویسان توانمند خود و با استفاده از بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز دنیا به قالب جوملا تبدیل و آماده استافده د روب سایت شما نمایند. 

قابل ذکر است در این فرآیند مازول ها و پلاگین های مورد نیاز برای آنکه ظاهر مد نظر شما پیاده سازی شود به قالب افزوده و با طرح بندی شما یکپارچه می گردد ، لذا نگرانی شما از تهیه ماژول های مورد نیاز مرتفع خواهد شد . مراحل طراحی سفارش قالب جوملا و فرآیند آن به شرح زیر می باشد . 

1

مشاوره رایگان

همکاران ما قبل از هر گونه اقدام شما در جریان هر فرآیند قرار داده و پس از ارائه راه حل های مناسب جهت طراحی قالب به شما ، شما در روند طراحی وارد کرده و به شما در آخرین مرحله توصیه به طراحی قالب می کنند .

 
 
2

ثبت سفارش طراحی قالب

پس از دریافت مشاوره سفارش دهنده سفارش خود را در سامانه ثبت و اقدام به ارائه نمونه های اولیه و طرح های مد نظر خود برای طراحی می کند .قابل ذکر است در این مرحله هزینه اولیه اخذ می شود که تا قبل از ارجاع به مرحله سوم قابل استرداد است .

 
 
3

طرح زنی اولیه و قیمت گشایی

در این فرآیند پس از ثبت سفارش طراحان سفارش را بررسی و شروع به طرح زنی از روی طرح های ارسالی سفارش دهنده می کنند طرح های زده شده در هر مرحله به سفارش دهنده ارجاع داده می شود و سفارش دهنده فقط مجاز است پس از 4 مرتبه نظر خواهی طرح خود را قطعی نماید از سوی دیگر مسئول فروش اقدام به قیمت گشایی طرح می کند و پس از یافتن قیمت اصلی طرح و اطلاع رسانی به سفارش دهنده قیمت قطعی شده و سفارش دهنده می بایست هزینه نهایی را جهت شروع به تبدیل فایل psd به قالب جوملا واریز نماید.

 
 
4

تبدیل فایل Psd به قالب جوملا

در این مرحله تصویر قالب تعیین شده به قالب جوملا تبدیل شده و ماژول های مورد نیاز نیز به سیستم افزوده و با رنگ بندی قالب هماهنگ می شوند . سپس پیشنمایش کار به سفارش دهنده نمایش داده می شود .

 
 
5

تایید و دریافت قالب جوملا به همراه افزونه ها

در این مرحله قالب جوملا سفارش دهنده به صورت فایل زیپ قالب نصب بر روی جوملا آماده سازی شده و به وی تحویل می شود .