تیم پلاس تمپلیت سعی در دارد با ارائه و پیاده سازی پلاگین های مورد نیاز سامانه های تحت وب بر بستر جوملای شما را مرتفع ساخته و به شما در زمینه بهره گیری از توانایی های سیستم های در اختیار کمک نماید . 

در این راستا این تیم توانسته بر پایه دانش و تجربه حاصل از طراحی و پیاده سازی های ها متنوع وب سایت ها توسط مهندسان خود این نوید را به مشتریان خود بدهد که قدم جدید در راستای توسعه جوملا بر داشته و توانسته ایم دانش طراحی پیچیده ترین پلاگین ها را بومی سازی نموده و هم اکنون قادر به تولید و پیاده سازی انوع مختلف پلاگین برای سیستم مدیریت محتوای جوملا هستم . 

علاوه بر این دستاورد لازم به ذکر است تیم ما امکان تغییر و یا سفارش سازی انواع پلاگین های فروشگاهی ، درگاههای پرداخت بانک ، وب سرویس های متصل به بانک با پست و نیر پلاگین های متصل به سایر سامانه های سازمان ها و شرکت های مختلف را پیاده سازی ، سفارشی سازی و ارائه نماید . لذا در صورت تمایل به طراحی و یا تغییر پلاگین خود می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید ، کارشناسان ما پس از بررسی تکمیلی درخواست شما قیمت گذاری نموده و شما را در جریان روند سفارش پلاگین قرار خواهند داد .