توسعه روز افزون متد های پیاده سازی وب سایت از سوی توسعه دهندگان و نیز نیاز بازار جهانی تیم ما را بر آن داشته است تا بر بستر یک فریم ورک قدرتمند و سریع اقدام به ارائه خدمات طراحی و توسعه وب سایت به مشتریان ایرانی نماید. در این راستا از سال 1386 تا اکنون بر روی این فریم ورک از نسخه 1 تا اکنون به همراه شما بوده ایم و اکنون با در اختیار داشتن توان فنی و بهره گیری از نیرو های متخصص در زمینه طراحی ، برنامه نویسی و تحلیل سیستم و محتوا اقدام به ارائه سطوح جدید از طراحی ها و نیز خدمات نرم افزاری می پردازیم . 
تیم ما اکنون قادر به پیاده سازی انواع قالب بر روی سیستم مدیریت محتوای جوملا به صورت سفارشی و اختصاصی  می باشد ، ما با در نظر گرفتن طیف وسیع مشتریان و بازخورد نتیجه طراحی قالب های جوملا مدل های متنوع تولید قالب را پیش روی شما گذاشتیم و اطمینان می دهیم تیم ما با تمام تلاش قصد در پیشرفت وب سایت شما و نیز معرفی آن به مخاطبان اصلی شما در ظاهری قدرتمند و ایده آل کمک خواهد نمود.
 
ما به شما اندیشیده ایم . 
در این راستا متد های طراحی قالب در چهار روش زیر جهت ارائه به مشتریان پیشنهاد شده است ، شما می توانید با مطالعه دقیق آن ها و مقایسه نسبت به سفارش خود از طریق واحد فروش خدمات اقدام نمایید . 
 
 

طراحی سفارشی قالب

طراحی قالب جوملا به صورت سفارشی و همراه با طراحی طرحی اولیه به صورت Psd و طبق نظر سفارش دهنده و تبدیل آن به قالب جوملا .

ادامه مطلب...

 
 

طراحی اختصاصی قالب

طراحی قالب بر پایه دانش و تجربه فنی تیم و ارائه فایل Psd و تبدیل آن به قالب در صورت تایید سفارش دهنده.

ادامه مطلب...

 
 

فارسی سازی قالب های خارجی

فارسی سازی و راست چین سازی قالب جوملا انتخاب شده سفارش دهنده و تغییر آن جهت استفاده زبان فارسی .

ادامه مطلب...

 
 

تغییر در قالب جوملا

اعمال تغییرات درخواست شده در قالب جوملا طبق نظر سفارش دهنده

ادامه مطلب...