طراحی قالب سایت  pmbs.ir
نوع سیستم :   جوملا نسخه 1.5
نوع قالب :   دارای استایل نویسی پیرشفته و کنترلی - بدون استافده از جاوا اسکریپت . انتخاب نوع و پس زمینه ماژول با استایل نویسی و ..
قابل اجرا بر روی :   همه مرورگرها
مشاهده سایت :
www.PMBS.ir
توضیحات :
این قالب بنا بر درخواست مدیران این سایت طراحی مجدد شده است . قالب موجود بر مبنای کد نویسی CSS نوشته و ایجاد گردیده است و جهت بالا بردن سرعت بارگذاری این قالب از کد های جاوا اسکریپتی در ان استفاده نشده است . از قابلیت های ان می توان به طراحی با جلوه بسیار زیبا و قابل اجرا در تمام مرورگر ها اشاره کرد
 
 
 
 
خصوصیات :
 
اجرای قالب با کد نویسی پیشرفته به صورتی که کد های جاوا فقط در موارد لازم مانند ویرایشگر و موارد موارد نمودن اطلاعات از طریق خروجی سایت کاربرد دارد . از دیگر موارد طراحی قالب نمایش خاص برای نمایش مطالب است که به وسیله ان نمایش مطالب در قالب خاص نمایش داده می شوند .
 
 
طراحی قالب برای جوملا 1.5 - قالب سایت pmbs.ir
 
 
اجرای کد نویسی پیشرفته برای کنترل ماژول ها در سمت راست و نمایش متفاوت ماژول ها به صورت دو ستونه و تک ستون . استفاده از کد های خاص برای مرورگر فایرفاکس برای بهتر نمون جلوه سایت به صورتی که نظر بازدید کننده را جلب نماید .
 
 
طراحی دو مکان خاص باری ماژول های ورود اعضا و جستجو و نمایش کنترل شده ان ها . استفاده از سبک های گرافیکی ویژه برای نمایش منو ها و استفاده از آیکون های ویژه برای زیبا سازی سایت و استفاده از فرمت های مختلف تصویری برای کاهش حجم تصویر ها در عین حال حفظ زیبایی ان ها .
 
 
 
 
 
موقعیت ها :
 
این قالب داری 9 مکان مختلف باری نمایش مازول ها می باشد که 3 موقعیت user2 , left , right دارای نمایش مختلف مازول بر اساس کلاس هستند ، به این ترتیب که با انتخاب پسوند های کلاس برای مازول شما می توانید نمایش تصویر عنوان مازول را انتخاب نمایی و در موقعیت user2 شما می توانید دو ستونه بودن یا نبودن ان را کنترل نمایید .
طراحی قالب جوملا 1.5- قالب سایت pmbs.ir
نمایش مختلف عنوان ماژول ها  
طراحی قالب جوملاا 1.5 - قالب سایت  Pmbs.ir - موقعیت ها
 موقعیت های ماژول در قالب 

نمایش قالب :

 
 
 
 
 
 
 


تماس با پشتیبانی و سفارش قالب :