قالب سایت ایرانا مارکت
نوع سیستم :   جوملا نسخه 1.5
نوع قالب :   تجاری - فروشگاهی و استاتیک
قابل اجرا بر روی :   تمام مرورگرها
مشاهده سایت :
www.IranaMarket.com
توضیحات :
این قالب بر اساس طراحی اصولی برای یک فروشگاه ایرانی انتخاب و امده شده است . استفاده از رنگ بندی متناسب و صفحه بندی مناسب از سردرگمی بازدید کننده جلوگیری کرده و به او مسیر مناسبی برای پیمایش در سایت می دهد . استفاده از قالب ها اختصاصی برای نمایش محصولات از دیگر موارد این قالب می باشد .

 طراحی قالب های خاص برای نمایش محصولات :

ح بر اساس نیاز مشتری ماژول طراحی گردید تا بتواند با نمایش خاصی از متن خلاصه خروجی مناسبی برای لیست شدن در صفحه اول داشته باشد . ماژول طراحی شده مطالب سایت را از یک بخش خاص خوانده و در قالب تعیین شده به نمایش می گذارد . که قالب تعیین شده ان نیز در متن اصلی مقاله ثبت شده در سایت موجود است و این عمل از طریق تنظیم کامپوننت esaytemplate برای این قالب طراحی گردیده است .

طراحی ماژول های فروشگاهی اختصاصی :

م ماژول هایی اختصاصا برای این فروشگاه طراحی شده تا به مشتری به جلب بازدید کننده کمک کند . از جمله این ماژول ها می توان به دو ماژول خدمات فروشگاه و ماژول رهگیری سفارش که با سیسیتم ایران مارکت سنتر کار می کند نوشته شده است . علاوه بر این موارد استفاده از بگراندی زیبا برای نمایش ماژول ها در سمت راست باعث دیده شدن این ماژول ها می شود .

قالب خاص برای نمایش مطالب به صورت کامل :

ط برای ایجاد جذابیت در سایت طراح قالب بگراندی متناسب با این فروشگا برای نمایش مطالب به صورت کامل طراحی و پیاده سازی کرده است که این امر در جلب بازدید کننده و تاثیر گذاری نقش مهمی ایفا می کند .


موقعیت های قالب :

برای این قالب 7 موقعیت متفاوت تعیین گردده تا دست مدیر سیات برای استفاده از ماژول ها در قالب باز باشد و بتواند خروجی های متفاوتی برای سایت داشته باشد .


برای نمایش تصویر کامل قالب بر روی تصویر زیر کلیک کنید .

 


نمایش سایت :