ماژول آخرین اخبار اسلایدری
نوع : خبری - داینامیک
توضیحات :

این ماژول قادر به نمایش آخرین مطالب سایت در یک قالب خاص و نیز به صورت اسلایدری با زمان تاخیری دلخواه است . این مازول با کد نویسی سبک و بدون استفاده از کتابخانه موتولز قادر به زیبا ساختن ظاره سایت شما می شود.


شرح ماژول :

همواره زیبا ساختن قالب با کنار هم گذاشتن ابجکت ها و ماژول هایی بدست می آید که ممکن است سبک باشند اما تاثیر بسازایی در بهرت کردن ظاهر سایت داشته باشند . این ماژول با کد نویسی ساده و استاندارد شده و بدون استافده از کتابخانه موتولز جوملا قادر است خروجی بسیار مناسبی برای نمایش آخرین مطالب ارسالی در سایت را داشته باشد . شما می توانید با بکارگیری این ماژول در مناطق خاص قالب خود خرجوی مناسبی داشته باشید .
این ماژول بر پایه کد نویسی استاندارد و قابل اجرا در تمام مرورگر ها می باشد . کنترل تگ با استایل نویسی پیشرفته و کنترل نمایشی تگ ها با کد نویسی ساده جاوا اسکریپت و استفاده از فرایند های ساده برنامه نویسی برای کم حجم ساختن و ساده ساختن آن باعث شده تا این ماژول در عین زیبایی موثر و پویا باشد .

از فرایند ها بکار رفته در این ماژول می تواند به کنترل دقیق ماژول با جاوا اسکریپت نام برد که بدون تداخل باعث توقف ، شروع مجدد و نمایش پیاپی لینک ها می شود .

شرح تنظیمات ماژول :
Count : تعداد مطالب اخذ شده از دیتابیس برای نمایش در ماژول .
چینش : نوع انتخاب مطالب از دیتابیس .
Authors : نمایش بر اساس نوع نویسنده مطالب.
Frontpage Items : انتخاب مطالبی که در صفحه اول هم باشند .
Section ID : شناسه بخش هایی که می خواهید مطالب از انها اخذ گردد .
Category ID : شناسه مجموعه هایی که می خواهید مطالب از آن ها اخذ گردند .
hegiht(px):  ارتفاع باکس نمایش دهنده بر حسب پیکسل .
duration(milliseconds): زمان تاخیر برای نمایش هر لینک به میلی ثانیه .