با توجه به کاربری متفاوت سایت ها و نیز مدل های متفاوت فرم ، ایجاد یک فرم ایده ال و نیز با ضاهر زیبا و امکانات ایمنی مناسب در جلب مخاطب و نیز افزایش کاربری سایت تاثیر بسزایی دارد . از این رو طراحان این تیم اماده طراحی انواع فرو های انلاین اعم از فرم تماس با ما ، ثبت نام سایت ، در خواست کار و نیز دیگر فرم های مورد نیاز شما با امکانات خاص و با قابلیت کنترل داده های ورودی می باشد .


از مواردی که می توان در استفاده از یک فرم به ان اشاره نمود استفاده از کدهای میانبری است که بتوان داده ها را قبل از ارسال فرم بررسی نمود تا از ارسال فرم های نابجا خود داری شود . استفاده از ادرس ایمیل ها و ذخیره سازی ان ها برای استفاده مجدد و نیز طراحی اسکریپت هایی برای ذخیره سازی اطلاعات فرم ها می تواند به شما در استفاده و مدیریت داده های ارسالی کاربران کمک کند . استفاده از یک فرم مطلوب می تواند تعاملی محکم بین شما و مخاطبان سایت ایجاد کند .
از دیگر موارد قابل اهمیت در زمینه استفاده از فرم ها ، ایجاد و بکارگیری از تکنیک رمز نگاری فرم یا captcha می باشد (رمز نگاری تصویری ). استفاده از این سیستم جلو ارسال فرم به صورت اتومات را خواهد گرفت و نیز قابلیت اعتبار سنجی خاصی را به فرم می دهد و از ارسال فرم های متعدد بدون استفاده جلوگیری خواهد نمود. از موارد دیگر طراحی این فرم ها می توان به استفاده بر روی سیستم مدیریت محتوای جوملا به صورت ماژول یا کامپوننت و نیز به صورت مجزا را اشاره نمود . از موارد دیگر در طراحی فرمها استفاده از ایمیل های تایید کاربر است که باعث اعتبار سنجی فرم های خواهد شد و باعث تشخیص ارسال های موفق می شود .
امکان اتصال به پایگاه داده و استفاده از فرم در قابل یک کامپوننت نیز می توان به شما در تولید و استفاده از فرم ها و نیز استفاده ار اطلاعات ان کمک خواهد نمود . لازم به ذکر است جهت سفارش و یا مشاوره از طریق فرم سفارش اقدام نمایید .

تکنیک های بکار رفته در طراحی فرم :
  بهره گیری از ذخیره سازی اطلاعات در دیتا بیس .
  استفاده از کد نویسی پیشرفته php  .
  ایمن ساختن داده های ارسالی .
  استفاده از ترفند هایی برای جلوگیری از هک و سیستم های ارسال فرم خود کار .
  استفاده از کد امنیتی Captch برای اعتبار سنجی فرم ارسالی .
  قابلیت نصب بروی سیستم مدیریت محتوای جوملا و یا استفاده به صورت مجزا .
   قابلیت ارسال ایمیل تایید برای شخص ارسال کننده فرم .

   استفاده از طرح های ویژه و استایل دهی CSS3 و نیز استفاده از افکت های جاوا اسکریپت
   قابلیت ارسال فرم از طریق بهرگیری از تکنیک آجاکس

 

نمونه های طراحی شده :

شما می توانید درخواست های خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال نمایید :